Programy Za Free

Najnowsze darmowe programy

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Odtwarzacze filmów
Odtwarzacze filmów

Real Alternative 1.9.0

(1 głos, śr. 3.00 na 5)

Real Alternative to odtwarzcz plików multimedialnych RealMedia takich jak : .ra, .rm, .rmvb, .ram, .rpm, .rv, .rp, .rt, .rnx, .smi, .smil. Program odtwarza również strumienie danych oraz pliki na stronach www. Jest to świetna alternatywa dla słynnego odtwarzacza RealPlayer, który zajmuje większe zasoby systemowe.

 

QuickTime Alternative 2.8.0

(2 głosów, śr. 4.50 na 5)

QuickTime Alternative to prosty i lekki odtwarzacz plików QuickTime typu .mov, .qt, .3gp. Program odtwarza również strumienie danych oraz pliki na stronach www. Jest to świetna alternatywa dla słynnego odtwarzacza Quick Time Player, który zajmuje duże zasoby systemowe.

 

ipla

(22 głosów, śr. 4.09 na 5)

Ipla to darmowa platforma rozrywkowa umożliwiająca ogladanie na żywo ciekawych programów telewizyjnych tj. koncerty, festiwale, wydarzenia sportowe. Otrzymujemy również dostęp do szerokiej bazy seriali, powtórek koncertów i wydarzeń sportowych. Program ipla posiada wbudowany czat do rozmów na żywo z innymi użytkownikami.

 

Napiprojekt PL 1.0.6.2

(6 głosów, śr. 4.00 na 5)

Napiprojekt search engine optimization to aplikacja pobierająca z internetu napisy do plików filmowy. Jest to bardzo proste w obsłudze i przydatne narzędzie dla wielkiej rzeszy

 

Quick Time

(2 głosów, śr. 5.00 na 5)

QuickTime york hotels jest popularnym odtwarzaczem plików multimedialnych MOV i wielu innych formatów plików.

 

Media Player Classic PL 6.4.9

(10 głosów, search engine optimization śr. 4.60 na 5)

Media Player Clasic to prosty i dobrze zaprojektowany darmowy odtwarzacz multimedialny.

 

ALLPlayer PL

(14 głosów, śr. 3.50 na 5)

ALLPlayer seo services jest bez wątpienia jednym z najprostszych i najlepszych odtwarzaczy filmów. Program ALLPlayer oferuje liczne funkcje takie jak: dodawanie napisów do filmu, obsługę formatów DIVX/AVI/MPG/MP3/MP4. Program potrafi także odtwarzać samą muzykę i przeglądać zdjęcia.

 skype pobierz ares pobierz ares pobierz ares pobierz