Programy Za Free

Najnowsze darmowe programy

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Antywirus
Antywirus

AVG Anti-Virus Free Edition 8.5 PL

AVG Anti-Virus Free Edition to darmowy i szybki antyvirus posiadajacy skaner moniutorujący w czasie rzeczywistym pracę systemu. Progam nadzoruje pocztę e-mail oraz posiada automatycznie aktualizacją się bazę wirusów.

 

avast! Home Edition PL 4.8

Avast Home to nieskomplikowany w obsłudze i niezajmujący systemowych zasobów darmowy program antywirusowy. Posiada funkcję ochrony poczty email, automatycznej aktualizacji, zabezpieczenia przed atakami z sieci itp. Idealne rozwiązanie dla użytkowników starszych komputerów.

 

Trend Micro Internet Security 2009

PC-cillin Internet Security jest pakietem antywirusowym. Pozwala na rozpoznawanie i usuwanie wirusów, a także na blokowanie dostępu do różnych stron internetowych, z których mogą przedostawać się na komputer niechciane zagrożenia lub treści. Posiada wbudowany skaner działający w czasie rzeczywistym.
 

NoAdware

NoAdware jest narzędziem zajmującym się skanowaniem i usuwaniem szkodliwych dialerów, spyware, trojanów, robaków, itp.

 

ClamWin Free Antivirus 0.94

ClamWin seo tips Free Antivirus to całkowicie darmowy dla wszystkich zastosowań program antywirusowy, pracujący na opensource'owym kodzie programu ClamAV. Program ten z racji tego, że jest ciągle rozwijany, nie posiada wszystkich typowych funkcji, jednak potrafi wykrywać wiele wirusów i programów spyware, posiada możliwość ustawienia terminu  skanowania, a także automatyczną aktualizację bazy wirusów. Minusem jest brak ochrony w czasie rzeczywistym.
 

Hakerzy.NET AntiVirus 2008

Hakerzy.NET AntiVirus jest darmowym, nowym unikalnym anty wirusem, którego głównym zadaniem jest ochrona komputera przez różnymi rodzajami infekcji oraz innego rodzaju śmieci komputerowe między innymi oszukane pliki z pułapkami zastawionymi przez hakerów lub organizacje antypirackie, exploity lokalne zagrażające bezpieczeństwu lokalnemu komputerowi oraz wiele innych rodzajów szkodników.

 

G Data AntiVirus 2009

G Data AntiVirus to program antywirusowy, rozpoznaje i usuwa spyware, adware, riskware, a także wirusy, trojany, robaki pochodzące z internetu od takich źródeł jak m.in. ActiveXTM, skrypty Java, e-maile i ściągane pliki. Analiza Heurystyczna pozwala mu na rozpoznawanie nieznanych wirusów. Skanuje także skompresowane pliki.

 

Antivir Personal Free Edition

Antivir Personal Free Edition jest znanym programem antywirusowym, oferuje funkcje większości tego typu narzędzi. Za jego pomocą można skanować w poszukiwaniu wirusów na żądanie dyski lokalne komputera, napędy CD, DVD, Pendrive, pliki pobierane z internetu, pocztę elektroniczną.

 

ArcaVir 2009

ArcaVir instant unsecured loans to prosty i szyki program antywirusowy wykrywający wirusy, koniach trojańskie, robaki internetowe, programy typu spyware, adware, riskware, obiekty typu rootkit i inne. Posiada wbudowaną technologię ArcaAntiStealth, która demaskuje zakamuflowane w systemie niebezpieczne obiekty. Chroni komputer przed zagrożeniami ze strony sieci, internetu, poczty, płyt cd
 

PC Tools Anti-Virus

Oprogramowanie book hotels PC Tools AntyWirus Wersja bezpłatna zapewnia ochronę przed najbardziej niebezpiecznymi zagrożeniami oraz próbami dostępu do komputera i osobistych danych. W powiązaniu z darmowym programem PC Tools Spyware Doctor tworzy solidna ochronę przed atakami z zewnątrz.

 

Avast! 4 Professional 4.7.1098

Avast! york hotels w wersji professional to płatny program antywirusowy, usuwa wykryte w czasie rzeczywistym wirusy i trojany. Można w nim również włączyć skanowanie ręcznie. Avast! w wersji Professional chroni pocztę, pliki systemowe, pamięć oraz dyski komputera. Posiada automatyczną aktualizację bazy wirusów.

 

Panda Antivirus 2008 3.01

Panda seo services Antivirus to aplikacja służąca do ochrony komputera przed wirusami, trojanami, programami szpiegującymi. Zapewnia bezpieczne korzystanie z komputera, internetu, poczty elektronicznej, komunikatorów. Program jest prosty w obsłudze i nie obciążający zbytnio komputera.

 

Kaspersky Anti-Virus 8.0 PL

Kaspersky Anti-Virus jest programem dla małych firm oraz użytkowników domowych. Aplikacja chroni komputer przed wirusami różnego rodzaju, używając do tego metod heurystycznej, proaktywnej oraz opartej na sygnaturach. Kaspersky Anti-Virus potrafi także wykrywać i blokować ataki sieciowe. Posiada także filtr antyspamowy MailChecker, działający z większością programów do obsługi poczty elektronicznej.

 

MKS_VIR 2K7

Mks Vir to znany i popularny program antywirusowy. Najnowsza wersja posiada nowy interfejs, a także lepszą funkcjonalność, odciążenie zasobów systemowych. MKS Vir rozbudowany jest o nowe moduły zabezpieczeń, takie jak system zapory sieciowej IDS wykrywający próby włamań, inteligentny Filtr Spamu, a także inne opcje i systemy zabezpieczające komputer. Program ma możliwość skanowania pamięci w czasie rzeczywistym oraz skanowania ręcznego dysków lokalnych. MKS Vir ma także wbudowany monitor rejestru.

 

NOD32

Popularny i bardzo dobry program antywirusowy, nie obciążający zasobów systemowych. Posiada systemyi ochrony przed wirusami, trojanami, spyware'ami, reklamami, phishingiem. Sprawdza w czasie rzeczywistym system wyszukując ewentualnych zagrożeń ze strony  internetu unsecured loans with bad credit i poczty elektronicznej. Nowa technologia heurystyczna umożliwia wyszukiwanie nowych wirusów, dotąd niesklasyfikowanych. Program sam aktualizuje zarówno bazy sygnatur wirusów jak i do nowej wersji programu. Program szybko skanuje i nie ma dużych wymagań systemowych.

 

skype pobierz ares pobierz ares pobierz ares pobierz